.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАСТРМКА КАЛИФОРНИСКА БЕЛО МЕСО СВЕЖА

SKU: 18030030
Достапност: На залиха
300 ден

Пастрмка Калифорниска бело месо свежа
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Македонија
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*