.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ПАСКАЛИН КАФЕ 500Г

SKU: 03210022
Достапност: На залиха
199 ден 175 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПАСКАЛИН ТУРСКО КАФЕ
МЕШАВИНА ОД ОДБРАНИ СОРТИ КАФЕ
12 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ДЕВОЛЛИ ЦОРПОРАТИОН ПЕЌ- Р.КОСОВО
ДЕВОЛЛИ ЦОРПОРАТИОН ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

57 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден