.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАРЕКС ТОРНАДО СИСТЕМ ЗА ЧИСТЕЊЕ

SKU: 31080250
Достапност: На залиха
1393 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Tornado сет за чистење
100% микрофибер моп
неограничен
Нема специфицни услови на чување
Парекс - Турција
Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*