.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАРЕКС СУНЃЕРЕСТА КРПА 5/1

SKU: 31080283
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сунѓер крпи 5/1
100% памук и микрофибер
неограничен
Да се чува на суво место
Парекс - Турција
Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*