.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАРАДОНТАКС ЕКСТРА МЕКА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ

SKU: 34040252
Достапност: На залиха
222 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Четка за заби
Пластика
2025
Нема специфични услов за чување
GlaxoSmithKline
Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*