.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАНГА ЗАМРЗНАТА КГ

SKU: 17610015
Достапност: На залиха
230 ден

Панга замрзната
Датумот е означен на амбалажата
-18°C
Потекло од Грција
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*