.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАНВИВИС ИНТЕГРАЛЕН ДВОПЕК 320ГР

SKU: 05050343
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

двопек интегрален
пченично брашно(глутен),интегрално пченично брашно(40%),квасец,сончогледово масло,шеќер, екстракт јачменов слад,сол,брашно од јачмен грапанско масло.Може да содржи траги од лушпа,соја,сусам,млеко.
365 дена
Да се чува на суво и ладно место
IL Vecchio Forno , Vicenza, Italia
Нимекс доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

78 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

18 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

30 ден