.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАНВИВИС ДВОПЕК КЛАСИК 320ГР

SKU: 05050342
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

двопек класик
пченично брашно(глутен),квасец,сончогледово масло,шеќер, екстракт јачменов слад,сол,грапанско масло.Може да содржи траги од лушпа,соја,сусам,млеко.
365 дена
Да се чува на суво и ладно место
IL Vecchio Forno , Vicenza, Italia
Нимекс доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*