.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАМПЕРС ПРЕМИУМ ВП ЊУ БЕБИ (2) 2-5КГ 46/1

SKU: 31050342
Достапност: На залиха
585 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пелени за бебиња
Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract
3 год.од датумот на производство
05-30
Procter & Gamble, Полска
Nelt St

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*