.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
200 Поени

ПАМПЕРС ГИАНТ ПАК ХЛ (6) 13-18КГ 56/1

SKU: 31050130
Достапност: На залиха
935 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пелени за децаPetrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract36 месеци од датумот на производство05-30Procter & Gamble, ПолскаNelt St

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*