.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАМПЕРС ГАЌИЧКИ ГПП 3 МИДИ 86/1

SKU: 31050365
Достапност: На залиха
1162 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Памперс гаќички гпп 3
воздушни канали, 360 фит, дополнително заштитен слој, абсорбирачки микро бисери, мек како памук
На пакувањето (24 месеци од датум на производство)
да се чува на суво место
Procter & Gamble Романија/ Унгарија / Германија
ТД НЕЛТ СТ ДООЕЛ,ул.32 бр.20,1041 Илинден

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*