.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛОМА ХАРТИЕНИ БРИСАЧИ ЕКСЛУЗИВ ШТАМПА 2/1.

SKU: 31020007
Достапност: На залиха
47 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кујнски брисачи100% целулоза, природни материјали,дерматолошки тестирано неограниченДа се чува на суво местоPaloma d.d. Sladki Vrh 1, SlovenijaГРАНД - ЕКСПОРТ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје,ул.Борис Трајковски

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

30 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

89 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден