.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛОМА Т.ХАРТИЈА ЕКСКЛУЗИВ БЕЛА 3СЛ. 10/1

SKU: 31010244
Достапност: На залиха
177 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тоалетна хартија, трослојна,10 ролни, бела

Состав: 100% целулоза, природни материјали,дерматолошки тестирано

Рок на употреба: Неограничен

Начин на чување: Да се чува на суво место

Производител: Paloma d.d. Sladki Vrh 1, Slovenija

Увозник/Дистрибутер: ГРАНД - ЕКСПОРТ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје,ул.Борис Трајковски

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

120 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

114 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден