.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛОМА БРИСАЧИ ТИСЈУ ШТАМПАНИ 2/1

SKU: 31020007
Достапност: На залиха
55 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кујнски брисачи100% целулоза, природни материјали,дерматолошки тестирано неограниченДа се чува на суво местоPaloma d.d. Sladki Vrh 1, SlovenijaГРАНД - ЕКСПОРТ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје,ул.Борис Трајковски

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*