.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛМОЛИВ ГЕЛ ЗА ТУШ.АРОМА СЕНЗ.МАСАЖА 250МЛ

SKU: 34400147
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Регенерирајте се со овој гел за туширање со благ пилинг од сол од мртво море, со алое вера и нане. Свежата арома ќе го оживее вашиот ум и вашето тело.вода, натриум лаурет сулфат,кокамидопропил бетаин,акрилати кополимер,натриум хлорид,парфем, лимонска киселина,хидрирана силика, натриум салицилат,натриум бензоат,натриум хидроксид, тетранатриум ЕДТА,морска сол, екстракт од водено нане, сок во прав од алое барбаденсис, бутилфенил метилпропионал,цитронелол,хексил цинамал,линалол, ЦИ 14720, ЦИ 420903 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*