.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛМОЛИВ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ НАТ.БЛЕК ОРХИДЕА 250МЛ

SKU: 34400705
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Palmolive Naturals Неодоливо млеко за туширање за мекост е збогатено со навлажнувачко млеко и екстракти од 100% природно потекло на Орхидеи и Алое Вера. Неговата богата, кадифена формула ве обвива во сензуалниот мирис на егзотични цвеќиња.Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Cocamide MEA, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Sodium Lactate, Polyquarternium-7, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Glycol Distearate, Laureth-4, Phalaenopsis Amabilis Extract, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 17200, CI 420903 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*