.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ПАЛМОЛИВЕ КУПКА НАТУР.СО АЛГИ И ЦВЕТ ОД ЛОТУС 500

SKU: 34401166
Достапност: На залиха
209 ден 169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крем, купка за туширање
вода, натриум лаурет сулфат, кокамидопропил бетаин, глицерин, натриум хлорид, парфем, кокамиде МЕА, натриум салицилат, натриум бензоат, лимонска киселина, полигуатерниум-7, тетранатриум ЕДТА,глукол дистеарат, коко-глукосид, глицерил олеат, глицерил стеарат, екстракт од цвет на нелумбо нуцифера, екстракт од фукус весикулосус, алфа-исометил лонон, бутилфенил метилпропионал, цитронелол, хексил цинамал, лимонен, ЦИ 17200, ЦИ 42090, ЦИ 47005.
3 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*