.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ПАЛМОЛИВЕ КУПКА НАТУР.ЕЛНЕС- КОНОП И КАМИЛИЦА 500

SKU: 34401165
Достапност: На залиха
209 ден 169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крем, купка за туширање
вода, натриум лаурет сулфат, кокамидопропил бетаин, глицерин, натриум хлорид, парфем, кокамиде МЕА, натриум салицилат, натриум бензоат, лимонска киселина, полигуатерниум-7, тетранатриум ЕДТА, масло од семе на канабис сатива, сок во прав од лист на алое барбаденсис, масло од кедрус атлантика барк, екстракт од цвет на камилица, хидролизирана силика, екстракт од цвет на ламиум албум, екстракт од лист од мента агуатика, сок од прунус персика, хидроксицитронелал, лимонен, линалол, ЦИ 17200, ЦИ 42090, ЦИ 19140.
3 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*