.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛМОЛИВЕ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ПЈУР КОКОС 250МЛ

SKU: 34401163
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Нежно ја мие и ја чисти кожата. Ја хидрира, не ја суши кожата. Дава мекост и убав мирис.Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Cocamide MEA, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Cocos Nucifera Fruit Extract, Coumarin, Hexyl Cinnamal3 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*