.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛЕТЕ ИЦЦ ФАРБА ЗА КОСА 10-0 МНОГУ СВЕТЛО РУСА

SKU: 34521440
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Palette ја зајакнува и негува косата за долготрајна прекрасна боја. Формулата со високо интензивни пигменти длабоко навлегуваат и се вградуваат во бојата на косата за заштита од избледување на бојата.Krema za boenje:aqua (water, eau), cetearyl alcohol, ammonium hydroxide, glyceryl stearate SE, ceteareth-20, octyldodecanol, sodium laureth sulfate, sodium cetearyl sulfate, parfum (fragrance), oleic acid, glycerin, etidronic acid, carbomer, sodium sulfite, toluene-2,5-diamine sulfate, potassium hydroxide, ascorbic acid, serine, resorcinol, linoleamidopropyl PG-dimonium chloride phosphate, propylene glycol, sodium sulfate, benzyl salicylate, benzoic acid, benzyl alcohol, Razvivac na boja: aqua (water, eau), hydrogen peroxide, cetearyl alcohol, propylene glycol, ceteareth-20, steartrimonium chloride, paraffinum liquidum (mineral oil, huile minérale), etidronic acid, 2,6-dicarboxypyridine, disodium pyrophosphate, potassium hydroxide, isopropyl alcohol, sodium benzoate, Maska za nega: aqua (water, eau), cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, dimethicone, amodimethicone/morpholinomethyl silsesquioxane copolymer, magnesium citrate, magnesium chloride, hydrolyzed keratin, polyquaternium-37, macadamia ternifolia seed oil, panthenol, isopropyl myristate, citric acid, phenoxyethanol, stearamidopropyl dimethylamine, isopropyl alcohol, glyceryl stearate, sodium methylparaben, parfum (fragrance), glycerin, dicaprylyl carbonate, laureth-23, laureth-4, sodium hydroxide, hexyl cinnamal, benzyl salicylate, linalool, benzyl alcohol, limonene, trideceth-5, lauryl glucoside, sodium sulfate3 годиниДа се чува подалеку од дирекна сончева светлина Henkel Maribor d.oo. Industrijka 23, 2506 Maribor, SloveniaСаманта доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*