.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАДОБРАНЕЦ

SKU: 05112233
Достапност: На залиха
16 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ситни колачи од белка и орев лепени со крем ванила на средината
орев, белка, шеќер во прав, пченично брашно. Фил: кем ванила Алергени:глутен, орев, јајце
4 дена
На температура од 0°C -4°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*