.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАВЕРЕКС ОДМАСТУВАЧ 1 Л

SKU: 31600205
banner
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Одмастувач

 <5% Анјонски сурфактант, <5% сапун. <5% Нејонски сурфактант, 0,5% -2,5% Белило натриум хипохлорит на база на хлор, (Cas 7681-52-9), <5% Натриум Хидроксид (Cas. 1310-73-2), парфем.

24 месеци

Задолжително прочитајте го упатството за употреба. При употреба користете ракавици. Не го мешајте средството со друг производ или супстанца. Да се чува подалеку од прехранбени производи. Да се чува подалеку од деца. Во случај на труење веднаш јавете се на ТЕЛЕФОНСКИОТ БРОЈ 114 НА НАЦИОНАЛНИОТ ЦЕНТАР ЗА СОВЕТУВАЊЕ ЗА ОТРОВИ или на Брза медицинска помош 112. Да не се употребува за чистење на раце, лице, тело и прехранбени производи.

Ендекс

Рамстор Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДАВИДОФ РИЧ СИЛВЕР

ДАВИДОФ РИЧ СИЛВЕР

120 ден
Слика од ЛАКИ СТРАЈК ДАБЛ КАПСУЛ

ЛАКИ СТРАЈК ДАБЛ КАПСУЛ

150 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

29 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

24 ден