.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАВЕРЕКС ГЕЛ ЗА ОТПУШУВАЊЕ 1000МЛ

SKU: 31600206
Достапност: На залиха
69 ден 59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гел за одзатнување

4%-6% натриум хипохлорит (Cas 7681-52-9), <5% Натриум Хидроксид (Cas. 1310-73-2), нејонски сурфактант, сапун.

24 месеци

При употреба користете ракавици. Не го мешајте средството со друг производ или супстанца. Да се чува подалеку од прехранбени производи. Да се чува подалеку од деца.

Ендекс

Рамстор Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од НЕСКАФЕ КАФЕ КРЕМ 2 ВО 1

НЕСКАФЕ КАФЕ КРЕМ 2 ВО 1

10 ден