.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАВЕРЕКС ГЕЛ ЗА ОТПУШУВАЊЕ 1000МЛ

SKU: 31600206
banner
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Гел за одзатнување

4%-6% натриум хипохлорит (Cas 7681-52-9), <5% Натриум Хидроксид (Cas. 1310-73-2), нејонски сурфактант, сапун.

24 месеци

При употреба користете ракавици. Не го мешајте средството со друг производ или супстанца. Да се чува подалеку од прехранбени производи. Да се чува подалеку од деца.

Ендекс

Рамстор Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

31 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

31 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

24 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

29 ден