.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОЦЕТ КИСКО ВИН. 1/1

SKU: 06040028
Достапност: На залиха
74 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Aлкохолен оцет
9% оцетна киселина
Неограничен
Да се чува на суво и ладно место
Метеор Група-Лабуд д.о.о,Загреб, Хрватска
АВТ Интенатионал доо Скопје, ул.808 бр.3,Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

55 ден
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

89 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден
Слика од БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

59 ден