.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОСРАМ ЛЕД 5.5В/827 Е27

SKU: 39090132
Достапност: На залиха
119 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Осрам ЛЕД сијалицаМетал , пластика и стакло неограничен Суво и ладно место Осрам Ледванс  ЕВРО СТИЛ ТРЕЈД ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*