.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ОСРАМ ЛЕД 10.5 В / 827 Е27

SKU: 39100266
Достапност: На залиха
169 ден 145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Осрам ЛЕД сијалица
Метал , пластика и стакло
 неограничен
 Суво и ладно место
 Осрам Ледванс
 ЕВРО СТИЛ ТРЕЈД ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*