.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ОСРАМ ЛЕД СИЈАЛИЦА 9.5В Е27 60В

SKU: 39100250
Достапност: На залиха
155 ден 125 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 ЛЕД СИЈАЛИЦА
 Метал, пластика и стакло
 10 години
да се чува на суво место
 ЛЕДВАНС
 ЕВРО СТИЛ ТРЕЈД ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*