.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОСВЕЖУВАЧ ЗА КОЛА ЛИТТЛЕ ЏОЕ

SKU: 44080479
Достапност: На залиха
190 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Освежувач за вентилација во автомобил 1,2,3,5,6,7,8 octahydro tetramethyl,etan-1-one, alphasomethyionone, lyral,,d-limonene, pentadecane-15-olide,citral,musk indanone,vertocitral. 3 години Да се чува на ладно и суво местоSUPAIR ITALIA , ИталијаАтомем доо, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*