.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРАЛ Б ТЕЧНОСТ ЗА УСТА ЦВРСТИ ЗАБИ 500МЛ

SKU: 34030066
Достапност: На залиха
243 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сретство за орална хигиенаAqua, Glycerin, Aroma, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Methylparaben, Phosphoric Acid, Sucralose, Poloxamer 407, Cinnamal, Propylparaben, Disodium Phosphate, CI 4209060 месециНа суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.P&G ГерманијаНелт Ст Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

35 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 0.9%ММ ЛАЈТ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 0.9%ММ ЛАЈТ СО ЧЕП 1Л

52 ден
Слика од ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

33 ден
Слика од ДИЈАМАНТ МАРГАРИН 250Г

ДИЈАМАНТ МАРГАРИН 250Г

31 ден