.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
400 Поени

ОРАЛ Б ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ВИТАЛИТИ ФРОУЗЕН Д100

SKU: 34040262
Достапност: На залиха
1675 ден 1450 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Електрична четка за заби.Составена од глава на четка за заби, прекинувач за вклучување/иклучување, индикатор за полнење и полнач. Не е наменет за деца под 3 годининеограниченНа суво и ладно место, подалеку од дофат на деца. Полначот да не чува на места каде што постои опаснот од негово паѓање или на места каде што постои опасност од паѓање во мијалник или када. Полначот не го ставајте во вода или друга течност. Доколку полначот падне во вода не го допитајте и веднаш исклучете го од извод на електрична енергијаBraun GmbH Frakfurter St. 145,61476 Kronberg, ГерманијаТД Нелт СТ ДООЕЛ, ул. 32 бр.20 1041 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛЕВА ИНСТАНТ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ 18 ГР

АЛЕВА ИНСТАНТ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ 18 ГР

18 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА ТУНИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА ТУНИНА 95Г

64 ден
Слика од АЛЕВА ИНСТАНТ КРЕМ СУПА ПЕЧУРКИ 17 ГР

АЛЕВА ИНСТАНТ КРЕМ СУПА ПЕЧУРКИ 17 ГР

18 ден
Слика од АЛЕВА ИНСТАНТ КРЕМ СУПА ПИЛЕШКА 17 ГР

АЛЕВА ИНСТАНТ КРЕМ СУПА ПИЛЕШКА 17 ГР

18 ден