.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
300 Поени

ОРАЛ Б ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ВИТАЛИТИ ТОЈ СТОРИ Д100

SKU: 34040261
Достапност: На залиха
1595 ден 1350 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Електрична четка за заби.Составена од глава на четка за заби, прекинувач за вклучување/иклучување, индикатор за полнење и полнач. Не е наменет за деца под 3 годининеограниченНа суво и ладно место, подалеку од дофат на деца. Полначот да не чува на места каде што постои опаснот од негово паѓање или на места каде што постои опасност од паѓање во мијалник или када. Полначот не го ставајте во вода или друга течност. Доколку полначот падне во вода не го допитајте и веднаш исклучете го од извод на електрична енергијаBraun GmbH Frakfurter St. 145,61476 Kronberg, ГерманијаТД Нелт СТ ДООЕЛ, ул. 32 бр.20 1041 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*