.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
400 Поени

ОРАЛ Б ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ВИТАЛИТИ КАРС Д100

SKU: 34040260
Достапност: На залиха
1595 ден 1400 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Електрична четка за заби.Составена од глава на четка за заби, прекинувач за вклучување/иклучување, индикатор за полнење и полнач. Не е наменет за деца под 3 годининеограниченНа суво и ладно место, подалеку од дофат на деца. Полначот да не чува на места каде што постои опаснот од негово паѓање или на места каде што постои опасност од паѓање во мијалник или када. Полначот не го ставајте во вода или друга течност. Доколку полначот падне во вода не го допитајте и веднаш исклучете го од извод на електрична енергијаBraun GmbH Frakfurter St. 145,61476 Kronberg, ГерманијаТД Нелт СТ ДООЕЛ, ул. 32 бр.20 1041 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*