.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОНДИНА МЕДЕЊАК МАЛ 400 ГР

SKU: 07112532
Достапност: На залиха
67 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ОНДИНА МЕДЕЊАК МАЛ 400 ГР

Брашно, инвертен сируп, мед, средство за нараснување (Е500 и Е503), приодни зачини мелени

Рок на употреба: 360

Начин на чување: +25 степени

Ондина Белград/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*