.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОНДИНА МЕДЕЊАК ИНТЕГРАЛЕН 400 ГР

SKU: 07112533
Достапност: На залиха
74 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ОНДИНА МЕДЕЊАК ИНТЕГРАЛЕН 400 ГР

Интегрално брашно, инвертен сируп, мед, средство за нараснување (Е500 и Е503), приодни зачини мелени 

Рок на употреба: 360

Начин на чување: +25 степени

Ондина Белград/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*