.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ОБ ПРОKОМФОРТ 16 ТАМПОНИ

SKU: 31060115
Достапност: На залиха
154 ден 140 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ОБ тампони
Cotton
неограничен
Да се чува на суво место подалеку од директна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*