.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НУТИНИ ЛЕБЛЕБИЈА ОБИЧНА 300ГР

SKU: 08080762
Достапност: На залиха
119 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Леблебија
Печена леблебија
Означен на амбалажата
Да се чува на ладо и суво место
Чеза комерц
Чеза комерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*