.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НУТИНИ ИНДИСКИ ОРЕВИ ВАКУМ 80 ГР

SKU: 08080492
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Индиски орев
Индиски орев печен, сол 2%, вакум. Производот може да содржи траги од други јаткасти плодови,кикиритки и сусам.
Означен на амбалажата
Да се чува: добро затворен на суво и ладно место.
Чеза комерц
Чеза комерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*