.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИЛА ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА МЕШАНИ БОИ 2700МЛ

SKU: 30140058
Достапност: На залиха
363 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ
NATRIJEVA SOL DODECILBENZENSULFONSKEKISELINE, ETOKSILIRANI ALKOHOL C12-14, NATRIJEV C12-14 ALKILETOKSI SULFAT, 2-METIL-2H-IZOTIAZOL-3-ON
730 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕПЕРАТУРА ОД +2C ДО +25C
САПОНИА ОСИЈЕК
ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АМСТЕЛ ПРЕМИУМ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

АМСТЕЛ ПРЕМИУМ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

6 Поени
58 ден 49 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

114 ден