.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИЛА ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА АЛИШТА ЦРНО&ЏИНС 2700МЛ

SKU: 30140057
Достапност: На залиха
363 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ
NATRIJEVA SOL DODECILBENZENSULFONSKEKISELINE, ETOKSILIRANI ALKOHOL C12-14, NATRIJEV C12-14 ALKILETOKSI SULFAT, 2-METIL-2H-IZOTIAZOL-3-ON
730 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕПЕРАТУРА ОД +2C ДО +25C
САПОНИА ОСИЈЕК
ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ТОБЛЕРОНЕ СЛАДОЛЕД СТАПЧЕ 100МЛ

ТОБЛЕРОНЕ СЛАДОЛЕД СТАПЧЕ 100МЛ

70 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

114 ден