.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА УНИВЕРЗАЛНА КРЕМА ЗА МАЖИ 75МЛ.

SKU: 35300235
Достапност: На залиха
180 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ненадминлив хидратантен крем за сите типови на кожа, за деца и за возрасни, за целото семејство. Класичниот NIVEA крем ја содржи единствената состојка Eucerit ® која ја заштитува кожата, ја негува, правејќи ја нежна и мека. Идеален за секојдневна нега на кожата. Дерматолошки тестиран производ. Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, ParfumУпотребливо 36 месеци од датумот на производство.Да се чува подалеку од дирекна сончева светлинаBEIERSDORFАтлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*