.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА НАТУРЛИ ГУТ НОЌЕН КРЕМ 50МЛ.

SKU: 35411038
Достапност: На залиха
485 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

NIVEA NATURALLY GOOD дневен крем за блескава кожа на лицето со 99% состојки од природно потекло. Содржи органска алое вера и драгоцени масла од јојоба и бадем. Останатиот 1% од состојките е додаден за да се овозможи стабилност на формулата. Резултатите на кожата: Ја подобрува регенерацијата на кожата во текот на ноќта, а наутро дава чувство на еластичност. За кожа која изгледа одморно веднаш откако ќе се разбудите. Нанесувајте го кремот секоја вечер на чиста кожа на лицето. Дерматолошки тестиран производ.
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Alcohol Denat., Butyrospermum Parkii Butter, Simmondsia Chinensis Oil, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Ethylhexylglycerin, p-Anisic Acid, Sodium Chloride, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Geraniol, Parfum
Употребливо 24 месеци од датумот на производство.
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*