.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА МИЦЕЛАРНА ВОДА РОЗА 400МЛ

SKU: 35411013
Достапност: На залиха
275 ден 199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЗБОГАТЕНА СО МАСЛО И ВОДА ОД РОЗА: ја отстранува водоотпорната шминка и длабински ја чисти кожата, без да ја суши. ДЕРМАТОЛОШКИ И ОФТАЛМОЛОШКИ ТЕСТИРАН ПРОИЗВОД. УПОТРЕБА: Со натопен туфер исчистете го лицето, со затворени очи и уста. Aqua, Isododecane, Glycerin, C15-19 Alkane, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Trisodium EDTA, Isopropyl Palmitate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Benzethonium Chloride, Rosa Damascena Flower Water, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Sodium Sulfate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Limonene, Methyl Benzoate, BHT, Tocopherol, Parfum, CI 16035, CI 61570Употребливо 36 месеци од датумот на производство.Да се чува подалеку од дирекна сончева светлинаBEIERSDORFАтлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АВШАР АРОМАТ.ВОДА ЛИМОН 200МЛ

АВШАР АРОМАТ.ВОДА ЛИМОН 200МЛ

25 ден
Слика од ПРАЗ ПАРЧЕ 3/1 (Р)

ПРАЗ ПАРЧЕ 3/1 (Р)

42 ден
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

89 ден
Слика од НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ПРАСКА ПЕТ 1.5Л

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ПРАСКА ПЕТ 1.5Л

69 ден