.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА МЕН ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ МИКС 2+1 ГРАТИС

SKU: 34401177
Достапност: На залиха
299 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Иновативната формула со микрочестички од природна глина ги впива нечистотиите и длабински ја чисти и ја освежува кожата. Ефикасниот, но благ гел збогатен со дрвенеста мирисна нота се претвора во бела пена што ја негува кожата и дава чувство на свежина. Иновативната формула со исклучително ситни честички за ефикасно туширање ѝ дава на твојата кожа долготрајно чувство на свежина. pH неутрален. Формулата со алое вера негува и помага во заштитата на кожата од сушење. Ви дава чувство на интензивна хидратација. За поздрав изглед на кожата.
1.Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Kaolin, Glycerin, Citric Acid, Sodium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates Copolymer, PEG-3 Distearate.2.Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamate, Propylene Glycol, Microcrystalline Cellulose, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Sulfate, Lactose, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben, Limonene, Linalool, CI 770073.Parfum, Linalool, Limonene, Sodium Benzoate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glyceryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Chloride, Polyquaternium-7, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Styrene/Acrylates Copolymer
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*