.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ЛОСИОН ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ СЕНЗИТИВ 100МЛ.

SKU: 35170122
Достапност: На залиха
415 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Исклучително благата формула со 0% алкохол* го спречува чувството на пецкање веднаш после бричењето. Збогатена со камилица, брзо се впива и не е масна. Моментно ги смирува иритациите и ја подобрува состојбата на кожата. Ја негува кожата, давајќи ѝ чувство на свежина. Да се избегнува делот околу очите. *без етил алкохол
Aqua, Dipropylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Maltodextrin, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzophenone-4, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Geraniol, Linalool, Limonene, Parfum
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*