.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЦУТ ОД ЦРЕША И ЈОЈОБА 200 МЛ.

SKU: 35340148
Достапност: На залиха
289 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Угодете си себеси и доживејте ја негата на маслото и лосионот кои брзо се впиваат. NIVEA® Лосионот со масла од цреша и јојоба. - Разбудете ги своите сетила со деликатниот мирис на цветот од цреша - За длабинска нега во периодот од 24h, без чувство на масна кожа - Помага сувата кожа да стане нежна и блескаваAqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis Oil, Dimethicone, Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum Употребливо 30 месеци од датумот на производство.Да се шува подалеку од дирекна сончева светлинаBEIERSDORFАтлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*