.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ЛОСИОН ЗА ПО БРИЧЕЊЕ ОРИГИНАЛ 100МЛ

SKU: 35170152
Достапност: На залиха
415 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Формулата со алое вера и провитамин Б5 моментно ја опоравува кожата после бричењето, давајќи ѝ чувство на свежина. Ги ублажува црвенилото и чувството на затегната кожа. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН ПРОИЗВОД.
Water, Alcohol Denat. (15.00% ), Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Limonene, Linalool, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, CI 42090, CI 16035
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*