.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ЕСЕНШЛ РЕГЕНЕРАТИВНА НОКНА КРЕМА 50 МЛ.

SKU: 35410215
Достапност: На залиха
347 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

NIVEA® РЕГЕНЕРАТИВНИОТ НОЌЕН КРЕМ збогатен со витамин Е & Hydra IQ: Ја поттикнува регенерацијата на кожата во текот на ноќта, благодарение на неговата формула со провитаминот Б5. Формулата со витамин Е овозможува чувство на одморена и свежа кожа секое утро. Се нанесува секоја вечер, на исчистено лице, со нежни кружни движења.
Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Triisostearin, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Glucoside, Hydrogenated Coco-Glycerides, Methylpropanediol, C12-15 Alkyl Benzoate, Synthetic Beeswax, Glyceryl Stearate Citrate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Propylene Glycol, Sodium Carbomer, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Benzoic Acid, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, BHT, Parfum
Употребливо 36 месеци од датумот на производство.
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*