.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ СО ГЛИНА И ЃУМБИР 250МЛ

SKU: 34401121
Достапност: На залиха
175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

НИВЕА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ СО ГЛИНА И ЃУМБИР
Aquq, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyi betaine, , Kaolin, Acrylates Copolymer,PEG-7, Glyceryl Cocoate , Glycerin, Citric Acid, Sodium Chloride, PEG-40 hydrogenated Castor oil, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Laurul Silfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate,Sodium Sulfate, Sodiun Benzoate, Linalool, Limonene, Geraniol, BHT, Parfum, CI 10316, CI 61570, CI 16035, CI 42090
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Beiersdorf
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*