.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ СОФТ КРЕМ 500МЛ.

SKU: 34400179
Достапност: На залиха
265 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Дозволете благиот мирис да ги погали вашите сетила додека свиленикавиот крем-гел со драгоцено бадемово масло се претвора во блага пена. За чувство на помека кожа.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sodium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-7, Styrene/Acrylates Copolymer, Citric Acid, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*