.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ КРЕМ КЕАР 500МЛ

SKU: 34400868
Достапност: На залиха
265 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гелот за туширање има хидратантни својства, ве негува и ви дава чувство на мека кожа. Дозволете свиленикавата пена и единствениот NIVEA мирис да го обвиткаат вашето тело, давајќи му чувство на интензивно хидрирана и мазна кожа. pH неутрален. Дерматолошки тестиран производ.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glyceryl Glucoside, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Panthenol, Octyldodecanol, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Chloride, Polyquaternium-7, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Styrene/Acrylates Copolymer, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАБОЛКА ГРЕНИ СМИТ КГ (Р)

ЈАБОЛКА ГРЕНИ СМИТ КГ (Р)

89 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

20 Поени
114 ден 105 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА АЛПСКА 67Г

ПОДРАВКА СУПА АЛПСКА 67Г

42 ден
Слика од ЧИПСИ ЧИПС СОЛЕН РЕБРАСТ 230 ГР

ЧИПСИ ЧИПС СОЛЕН РЕБРАСТ 230 ГР

95 ден